BAGİDER, 12 Mayıs 2016 tarihinde UL VS LABORATUAR A.Ş. firması ile ortak olarak ülkemizde son zamanlarda değişiklikler yapılmış olan ürün standartları ve bu standartlara uygunluk testlerinin anlatıldığı bir toplantı düzenlendi.

Biz Cevahir Otel‘in Ayvalık Salonu’nda yapılan seminere BAGİDER üyesi firmaların yöneticileri katıldı.

BAGİDER Yönetim Kurulu  Başkan Yardımcısı Tunç Karaaslan yaptığı açılış konuşmasında BAGİDER’in kuruluş amaçları ve misyonunu anlattıktan sonra hem üyelerimizi hem de tüketicilerimizi bilgilendirmek için bu tür toplantıların hızla devam edeceğini söyledi.

UL VS Laboratuar A.Ş. Satış Müdürü İrem Tatlıdede seminerin amacının, Türkiye’de değişen bebek ürünleri standartlarına uygunluğun tespiti için yapılan testlerin detayını sektör mensuplarına anlatmak olduğunu söyledi.

UL VS Türkiye Operasyon Müdürü Berrin Hatacikoğlu yaptığı sunumunda bebek tekstil ürünlerinin standartlarını ve standartlara uygunluk için yapılan testleri anlattı.

UL VS İtalya ofisinden gelen iki konuşmacı Paolo Tentoti ve Galanti Fabio bebek araç gereçleri ve oyuncaklarda yasalar gereği olması gereken standartları saptamak üzere yapılan işlemleri anlattı.

Seminer sonunda katılımcıların soruları cevaplandı ve AB standartlarına uygun ürün arzı için yapılması gereken düzenlemeler hakkında bilgi alışverişi yapıldı.

 

You may also like

10 Tricks to Reduce Belly Fat

Excess Tricks belly fat is among the most