Bu yıl 30’ncu kez düzenlenen Uluslararası İstanbul Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı CBME Türkiye, Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş tarafından çocuklarla birlikte açıldı. Açılış töreninde kurdele kesilirken, başkan yardımcımız Sami Herman da Ekonomi Bakanı ve diğer protol mensupları ile birlikte yer aldı.

Kurumsal ve perakende salonları ile Avrasya’nın bu konsepte sahip tek anne, bebek, çocuk ürünleri fuarı olan CBME Türkiye, 13 - 17 Ocak tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi CNR Expo Center’da 37 bin m2 alanda 370 firma ve 750 markanın katılımı ve 100 farklı ülkeden 14 bin ziyaretçiye hedefiyle gerçekleşti. “Bebek Arabaları, Oto Koltukları ve Aksesuarları”, “Bebek ve Çocuk Hazır Giyim ve Aksesuarları”, “Bebek ve Çocuk Ayakkabıları”, “Anne ve Hamile Giyim, İç Giyim ve Aksesuarları”, “Oyuncak, Bisiklet ve Eğitim Ürünleri”, “Bebek Bakım ve Kişisel Bakım Ürünleri”, “Sağlık ve Beslenme Ürünleri”, ”Hizmet Firmaları”, 5 gün süreyle CBME Türkiye, çatısı altında biraraya getiriliyor. Uluslararası İstanbul Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı CBME Türkiye bilet satışlarından elde edilen gelirin bir bölümünü otizmli çocukları topluma kazandırmak için çalışan Tohum Otizm Vakfı’na bağışlıyor.

BAGİDER olarak fuardaki standımızda hem üyelerimiz hem de tüm sektör firmaları ile görüş alışverişinde bulunduk. 16 Ocak Cumartesi günü, 30 civarında bebek sektörü firma yöneticisi ile BAGİDER yönetim kurulu üyeleri Radisson Blue Sefaköy Otelinde kahvaltıda bir araya geldiler. İstanbul firmalarının yanı sıra İzmir, Gaziantep gibi Türkiye’nin çeşitli şehirlerinden misafirlerimiz ile BAGİDER üyeleri sektörün sorunlarını ve beklentileri konuştular. Toplantı sırasında sektör mensuplarından gelen fikirler ve talepler BAGİDER yönetimi tarafından çalışma planına eklenmek üzere not edildi.

 

You may also like

10 Tricks to Reduce Belly Fat

Excess Tricks belly fat is among the most